Opublikowano

Nagrzewnie wodne powietrza w pakiecie Leo Uno 20

Nagrzewnice wodne pomieszczeń w zestawie z termostatem dedykowane są do ogrzewania pomieszczeń: magazyny, warsztaty, powierzchnie handlowe.
Efektywność takiego ogrzewania jest uzależniona od temperatury zasilania na dopływie, warunków w pomieszczeniu i od prędkości obrotowej wentylatora. Układ zasilania powinien zagwarantować także odpowiednią ilość gorącej wody w ilości np. 2000 litrów na godzinę.Praktycznym rozwiązaniem jest nagrzewnica w pakiecie Leo Quattro 120.

nagrzewnica wodna

Ten Pakiet będzie optymalne dla każdego kto chce kupić kompletny zestaw. Najważniejsza sprawa to ta że taki pakiet zawiera wszystkie kluczowe detale potrzebne do montażu. W zestawie jest nagrzewnica Leo 1 2 lub 4, elektroniczny termostat z sterowaniem wentylatorów, dedykowane elastyczne przewody przyłączeniowe i dodatkowo rozdzielacz sygnału sterującego. Całość daje pewność uniknięcia problemu pod czas montaż. Dodatkowo jest także możliwość dołożenia większej ilości nagrzewnic w ramach systemu.
Krytyczną kwestią jest poprawny dobór nagrzewnic w taki sposób aby zapewnić właściwą moc w kW do wielkości pomieszczenia. W tym celu trzeba uwzględnić ilość potrzebnego ciepła, parametry cieplne układu CO. Precyzyjny opis procedury jest dostępny w opracowaniu jaka nagrzewnica powietrza. Zestawy w zestawachLeo Due kupisz w najlepszych sklepach internetowych oraz standardowych nie tylko w Lublinie.