Opublikowano

Uszczelki do okien sklep Warszawa

Kupić uszczelki do okien w Warszawie – nic prostszego. Wielkie miasto, miasto stołeczne, znaczny wachlarz punktów, pawilonów i filii. A jednak to podejście, jak wyszło i na moim przykładzie to nic bardziej nieprawdziwego.

A było to tak. Drzwi w moim domu straciły szczelność, a x tego wynika, że wyczuwalne przeciągi i chłód zaczęły być niekomfortowe. Należy wymienić uszczelki. Pojadę, zakupię – pomyślałem – i będzie spokój.

uszczelka samop

Własną podróż w ich poszukiwaniu zacząłem od autoryzowanego przedstawiciela producenta drzwi. Przykro, ale, producent oferuje jedynie montaż nowych ościeżnicy lub całych drzwi połączonych z nowymi uszczelnieniami. Na moje żądanie o opisanie uszczelnień montowanych przy produkcji tych drzwi – bezczynnie rozłożono ręce wskazując, że takie wiadomości są niedostępne. Pojechałem w dalszą drogę.

I w w tym punkcie zaczyna się ciąg dalszy podróży po Warszawie. Wizytowałem markety z artykułami budowlanymi, hurtownie, punkty handlowe, jakie w ich katalogach mają różnego rodzaju drzwi. Pomyślałem, że uda mi się jednak dostać do nich uszczelnienia. Znów się pomyliłem.

W końcu bez nadziei zacząłem poszukiwania w internecie. Pragnąłem uniknąć marnowania pieniędzy na przesyłkę, jako że najłatwiej (jak myślałem jakiś czas temu) podjechać do najbliższego sklepu w Warszawie i otrzymać uszczelnienia, np. z warstwą klejącą.

Myślałem, że w taki sposób oszczędzę czas i pieniądze. Koniec końców straciłem znaczną ilość czasu i pieniędzy na benzynę przebyłem jednakże mnóstwo kilometrów i nerwów – rozważając postoje w warszawskich korkach. A można było zupełnie odmiennie. Znalazłem w necie sklep uszczelki-market.pl, gdzie znajduje się wielki wybór uszczelnień do drzwi. Profesjonalna załoga podpowiedziała mi najprostsze i najmniej kosztogenne rozwiązanie, czyli uszczelnienia z warstwą klejącą. Z rozkoszą zapłaciłem za koszty przesyłki, obym tylko nie musiał już w żadne miejsce wyruszać. Kolejnego dnia dostałem przesyłkę, a łatwy montaż zabrał mi kilkanaście minut. A można było tak od razu…

Tak oto spisuje moja historia odszukiwania uszczelek w mieście Warszawa. Kolejnym razem kupię w internecie, nie wychodząc z domu.