Opublikowano

Garderoba Elfa

Każdy z nas był dzieckiem i wspomina z tego czasu budowanie z klocków. Jedni układali klocki wykonane z drewna, inni budowali konstrukcje z klocków z tworzywa. Koncepcja była zawsze wspólna, bez względu na materiał z którego je zrobiono.

projekty garder

Dziecina łatwość w składaniu poszczególnych klocków, zapewniała dziesiątki godzin dobrej zabawy. Rozmaitość form sprawiała nieskończoność możliwości. System Elfa to oryginalne rozwiązanie przypominające właśnie klocki z dzieciństwa, które samodzielnie możesz ułożyć i dopasować do własnych oczekiwań i zaprojektować garderobę na poddaszu w/g Twoich wyobrażeń.

Najpierw wybierasz sposób montażu. Masz kilka możliwości, więc łatwiej przystosujesz ten system w zależności od rodzaju ściany i miejsca w którym Twoja garderoba Elfa, będzie zamontowana. Teraz dopasuj poszczególne podzespoły. Możesz zastosować regały ażurowe lub kompozytowe. Chcesz by się wysuwały? Nic prostszego. System gwarantuje rozwiązania techniczne pozwalające na wysuwanie półek, koszy. Dostępne są także różnorodne drążki. Możesz je wykorzystać, również z przeznaczeniem na buty. Masz także wieszaki w wielu wariantach, te tradycyjne na rzeczy a także na ubrania wymagające osobnego przechowywania. A może edycja ekskluzywna z dodatkami w formie naturalnego drewna? Decor to propozycja dla bardzo wymagających klientów, przywiązujących uwagę poza funkcjonalnością, również wyrafinowany wystrój garderoby.