Opublikowano

Kosz do butów

Sposobem na żywotność obuwia jest właściwa konserwacja połączona z odpowiednim przechowywaniem. Z pomocą docierają regały do butów. Dzięki nim, Twoja szafa wnękowa sprawi że odtąd wszystkie pary będą we właściwym miejscu. W ich właściwym składowaniu pomogą kosze do butów. W końcu szafa wnękowa w której zapanuje porządek, a każda para będzie każdorazowo na swoim miejscu, przystosowana do założenia!

do butow

Wśród przyborów do zabudowy szafy wnękowej, dostępne są rozwiązania dopasowane do magazynowaniem różnych modeli butów. Płaskie mokasyny czy trampki poukładaj na ażurowej półce, a buty na wysokim obcasie na wyjątkowych drążkach. Teraz możesz dostosować półki i drążki do obuwia, a nie odwrotnie. samodzielność kontroli dystansu pomiędzy nimi spowoduje, że nie musisz już porządkować par, jedna na drugiej lub zginać wysokich kozaków, żeby zmieściły się na niskich półkach. Z systemem elfa stworzysz idealne miejsce dla każdej pary!

Dodatkowo, praktycznym uzupełnieniem garderoby będą kosze o różnej głębokości, w których bezproblemowo pomieścisz domowe pantofle lub akcesoria do ich pielęgnacji. System Elfa jest osiągalny w dwóch typach projektowych: minimalistycznej Classic i prestiżowej Décor. Każdą z nich możesz wyposażyć w elementy do magazynowania butów o szerokości 60 cm. Na ażurowej półce rozmieścisz w dwóch rzędach 6 par płaskiego obuwia, zaś drążki do butów na obcasie zaprojektowano w dwóch wariantach na 3 i na 9 par. Wkomponowane prowadnice i zintegrowane rolki umożliwiają ciche i łagodne wysuwanie półki i drążków na przód, dzięki czemu bezproblemowo możesz przejrzeć wszystkie pary i wybrać tę, którą akurat chcesz ubrać. Dodatkowo, oferta elfa mieści w sobie półkę wolnostojącą, która nie wymaga składania do całego systemu. Jest ona osiągalna w dwóch długościach, 63 i 92 cm oraz w dwóch kolorach, brzoza i orzech. System elfa to znakomite rozwiązanie dla zimowego obuwia. Gdy już udało nam się zastąpić ciężkie kozaki na lekkie mokasyny, należy pomyśleć, jak i gdzie przechować je do przyszłego sezonu. Odpowiednia pielęgnacja połączona z prawidłowym przechowywaniem, jaki gwarantuje elfa to bowiem zagadka długowieczności butów.

https://www.youtube.com/watch?v=CRDx9Spmu5c