Opublikowano

Garderoby Elfa Freestanding samodzielny montaż

Naturalna wolność w projekcie wnętrza jest możliwa na wyciągnięcie ręki! Teraz wolno ci zapomnieć o masywnych meblach i dowolnie wymienić obszar osobistego mieszkania z Elfa Freestanding.

elfa_system_freestanding-1

Ten całkowicie mobilny system do składowania został zrobiony specjalnie z myślą o tych, którzy wymagają samodzielności lubią doświadczać i nie boją się zmian. Postaw na wolność i wybierz Freestanding. Meble tradycyjne zajmują bezcenną powierzchnię, często są nieporęczne i mało mobilne. A przecież Twoje mieszkanie jest strefą, która tak jak Ty, powinna być podatna i gotowa na modyfikacje. Nieustannie kiedy tego chcesz i masz ochotę na drobną przemianę w swoich czterech kątach, System Elfa do samodzielnego montażu bezbłędnie odpowie na Twoje pragnienia. Chcesz wolności? Szwedzki system Elfa to nowe rozstrzygnięcie w zakresie przechowywania.

Nie wymaga wiercenia dziur w ścianach, gdyż dowolnie ułożone ze sobą kosze i półki budują w pełni wolną wyspę. Elementarne produkty, wymagane do zbudowania własnej konstrukcji to różnej długości stopki oraz zestaw stabilizujący i pionowe szyny. Do nich dodane są doskonale dopasowane do siebie drążki, wieszaki, półki i kosze o różnych gabarytach. Rozwiązanie Elfa Freestanding to mnogość możliwości kompozycyjnych. Z nim można tworzyć różne rodzaje systemu, przystosowane zarówno wysokością jak i szerokością do dowolnej przestrzeni. Elfa pozwala tworzyć osobisty przestrzenny organizer i sprawdza się rzeczywiście wszędzie w biurze, w garderobie, w pokoju dziecięcym. Elfa Freestanding ma dwa designerskie temperamenty: minimalistyczną wersję elfa Classic oraz prestiżową linię Elfa Décor w której w wyjątkowy sposób zespolono metal i prawdziwe drewno. System zapewnia swobodę w urządzaniu wnętrza i maksimum zadowolenia. Dzięki niemu właściciele posiadacze dużych apartamentów i małych mieszkań poczują moc, którą niesie władza nad przestrzenią. Nie lękaj, postaw na wolność.