Opublikowano

Grzejnik T19 na wifi

Kaloryfer konwektorowy na prąd T19 to innowacyjna seria wielozadaniowych kaloryferów elektrycznych z opcją bezprzewodowego sterowania przez internet. Udostępniona na telefony aplikacja pozwala na ustawianie temperatur w okresie tygodniowym. Grzejniki z owej serii wytwarzane są z elementami grzewczymi o niskiej temperaturze nagrzania o wydajności grzewczej 1000, 1500 i 2000W, dzięki temu da się dopasować odpowiedni kaloryfer do wielkości pokoju i jego zapotrzebowania na energię cieplną. Sterownie umożliwia ustawienie wydajności grzewczej na 50 lub 100% użycia. W związku z tym kaloryfer nie zawsze potrzebuje pracować na granicznej wydajności grzejnej.T19 mają odporność IP24, zatem da się je pewnie stosować w pomieszczeniu kąpielowym i pomieszczeniu kuchennym. Grzejniki elektryczne z owej serii wytwarzane są z falowanej blachy stalowej obleczonej zabezpieczeniem antykorozyjnym i lakierem wytrzymałym na duże temperatury. Elektroniczny termostat ma wbudowany sonda uchylenia otworu okiennego, który wyłączy urządzenie samoczynnie, gdy wentylujemy pokój. W komplecie z kaloryferem jest zestaw uchwytów na ścianie oraz wsporniki do postawienia kaloryfera.

Najważniejsze dane:

1. Elektroniczny termostat z ustawieniem tygodniowym i funkcją zdalnego sterowania przez internet za pomocą darmowej apki Tuya Smart.

2. Zabezpieczona przed korozją osłona wykonana w klasie szczelności IP24 umożliwiająca instalacje w pomieszczeniu kuchennym i pralni.

3. Samoczynny wyłącznik bezpieczeństwa zabezpieczający przed nadmiernym nagrzaniem.

4. Instalacja na nóżkach lub ścienne.

5. Wbudowany czujnik otwartego okna.

6. Zasilanie 230V.

7. Kabel zasilający 1,5m zakończony wtyczką.

Zabezpieczenie fabrykanta 2 lata na grzejnik, 5 lat na element grzejny.