Opublikowano

Samoprzylepne taśmy antypoślizgowe

Taśmy zapobiegające poślizgnięciu się użyteczne są do montażu we wszystkich obszarach, gdzie istnieje niebezpieczeństwo potknięcia się i upadku. Umieszcza się je na schodach, powierzchniach, aby zniwelować niebezpieczeństwo i niebezpieczeństwo upadku. Funkcjonują jako dobrane do montażu na wielu rodzajach posadzek – z betonu, marmurowych, z drewna, ceramicznych i z kamienia. Wyjątkowy polimerowy nośnik taśmy razem z powierzchnią samoprzylepną sprawiają, że montaż taśmy możliwy jest na każdej powierzchni.

tasmy antypos

Mają wszechstronne zastosowanie – do zastosowania wewnątrz i na zewnątrz na schodach, podłogach i arteriach komunikacyjnych, w wielu obszarach przemysłu: budownictwie, transporcie, przemyśle stoczniowym, motoryzacyjnym.

Na zewnątrz niebezpieczeństwo wypadku wzrasta w czasie jesienno – zimowym, gdy to woda, lód i śnieg ponadto potęgują zagrożenie upadku. We wnętrzach typ podłogi i położenie skutkuje, że istnieje konieczność zwiększenia tarcia w punktach najbardziej uczęszczanych, czy to w budynkach ogólnodostępnych, czy też w prywatnych domach.

Taśmy zapobiegające poślizgnięciu się dostępne są w krążkach o szerokości 25 oraz 50 mm w różnych barwach. Osiągalna jest również wersja transparentna. Daje to sposobność doboru taśmy do każdej posadzki, tak by była jak najmniej widoczna, lub odmiennie – by spełniała funkcję taśmy oznaczeniowej przeciwieństwem barw zwracając uwagę na miejsca najbardziej ryzykowne.