Opublikowano

Sklep Elfa

Koniec roku szkolnego i start kanikuły może być pretekstem, a podróż dziecka tylko podtrzyma nasze intencje o nowej aranżacji jego przestrzeni życiowej. Zwłaszcza że utrzymanie harmonii w pokoju dziecka, to poważne cel dla rodziców.

elfa do pokoju dziecka

Skandynawscy projektanci, odkryli nadzwyczajny sposób by pogodzić użytkowość otoczenia w zależności od etapu rozwoju dziecka i jego potrzeb. Pokój dziecięcy to miejsce spełniające wiele przeznaczeń od alkowy, czy pokoju do nauki. System Elfa umożliwia zachowanie porządku w pokoju dzięki prostej obsłudze poręcznych koszy, które można umieścić na dowolnej wysokości, dopasowując je do wzrostu dziecka.

Garderoby to łatwe bezproblemowe do montażu i demontażu elementy do magazynowania, które wzrastają razem z dziećmi. Układ elementów można swobodnie poprawiać dopasowując do potrzeb rozwijającej się pociechy. Dzięki temu Twoje dziecko będzie zdołało przez wiele lat łatwo z nich korzystać. Z czasem system można dopełnić np. półkami, tworząc funkcjonalną nadstawkę nad biurko lub umieścić kosze pod biurkiem urządzając miejsce na książki. Rozwiązanie Elfa to szwedzkie systemy do składowania. Zestawy koszy, półek i wieszaków umieszczą niemalże wszystko, co może odnaleźć się w dziecięcym pokoju. System opiera się na mocowanych do ściany stelażach, do których mocowane są elementy. System Elfa to konkretny i kreatywny pomysł na wystrój pokoju malucha, pierwszaka i dorastającego nastolatka.