Opublikowano

Zabezpieczenia antypoślizgowe

Stopki antypoślizgowe to nie tylko taśmy. To oprócz tego stopki. Posiadają zastosowanie w każdym punkcie, gdzie jest ważny pewny krok, stabilność i komfort, gdzie występuje możliwość poślizgnięcia się i przewrócenia się.

Maty zapobiegające poślizgom to grupa towarów, jaka obejmuje różnego typu maty wykonane z gumy. Unikalne produkowane maty gumowe, wzmocnione, mogą funkcjonowa| nawet w najbardziej trudnych okolicznościach. Są elastyczne, nietwarde, jednocześnie bardzo mocne, zabierają trochę miejsca w bagażniku. Ta finalna kwestia jest najbardziej istotna, jak pozostałe cechy, bo maty antypoślizgowe często eksploatowane są przez służby ratunkowe w czasie interwencji, aby zabezpieczyć punkt wydarzenia.

Wśród mat antypoślizgowych znaleźć można maty wielorakiej grubości, z powierzchnią klejącą. Wykonywane są one na zamówienie w podanych przez klienta rozmiarach. Dzięki temu mają możliwość spełniać najbardziej indywidualne oczekiwania konsumentów.

Maty zapobiegające poślizgom produkowane są z kauczuku EPDM. Dzięki własnym cechom fizycznym i chemicznym jest to materiał o bardzo dużym zakresie wykorzystania.

EPDM nie starzeje się i nie kruszy, zachowuje mimo upływu czasu swoje cechy elastyczne. Te właśnie zalety zadecydowały o jej użyciu do wyrobu uszczelnień, które z założenia muszą być skuteczne i trwałe.

W grupie zabezpieczeń antypoślizgowych odnajdziemy stopki. To wielka gama towarów z klejem, które używane są w przemyśle meblarskim, transporcie, znajdują również zastosowanie w wykończeniu biur i punktów użyteczności publicznej i wszędzie tam, gdzie wymagana jest ochrona antypoślizgowa. Zarazem są stosowane do do ochrony posadzek przed niszczeniem, tłumienia wibracji.