Opublikowano

Sterownik ogrzewania podłogowego OWD5 Bydgoszcz

Innowacyjny, umożliwiający komunikację zdalną regulator OWD5 – opisanie produktu

Sterownik ELEKTRA OWD5 WIFI spaja w sobie walory zaawansowanego regulatora elektronicznego z funkcją zdalnego kierowania przez komputer.

Pozwala na regulowanie ogrzewaniem: podłogowym elektrycznym, podłogowym wodnym , grzejnikami zasilanymi na prąd, kaloryferami CO.

Wyposażony jest w działający na dotyk fronto wymiarach dwa cale. Podstawowym atutem jest kolorowy, dotykowy wyświetlacz i zdalne regulowanie za pomocą internetu. Ma opcję zaprogramowania ciepła w okresie pełnej doby oraz tygodniowym. Regulator nabywa wiedzy o bezwładności cieplnej podłoża i zna, kiedy trzeba włączyć lub odłączyć źródło ogrzewania, by osiągnąć zadaną temperaturę o ustalonej okresie w ciągu dnia. System oprogramowania może wynosić do 6 wydarzeń w trakcie dnia. Jest możliwość przypisania do pojedynczego zdarzenia innej temperatury.

To, co najistotniejsze

  • wysoka dokładność ustawianej temperatury,
  • funkcja adaptacyjna – uczy się bezwładności schematu grzania i miejsca – dla tego umie wcześniej włączyć układ grzewczy aby uzyskać zadaną temperaturę o konkretnej porze,
  • zdalne sterowanie przez smartfon – zdalna kontrola i możliwość zmian temperatury niezależnie gdzie od miejsca gdzie się znajdujesz – starczy pobrać aplikację na tablet – możesz regulować nawet kilkoma sterownikami z jednej apki.
  • całościowa eksploatacja w języku rodzimym,

Regulator przesyłany jest z sondą ciepłoty powietrza oraz działającym na kablu detektorem podłogowym.

Segmentowa obudowa pozwala na instalację w obramowaniach innych wytwórców np dla integracji z załącznikami oświetlenia. Wymiary: 82 mm x 82 mm x 40 mm