Opublikowano

System garderoby System Elfa

System Elfa Classic to zestaw elementów przeznaczonych do budowy optymalnej w kosztach garderoby lub wyposażenia szafy wnękowej. Jest to system wieszany, którego montaż jest łatwy. Opiera się on na montażu szyny poziomej do ściany, na której montuje się szyny pionowe, a na nich wszystkie inne elementy, czyli półki, kosze, wieszaki, drążki.

JPEG0009b61c

Tym samym można stworzyć użyteczny system przechowywania, dostosowany do szczególnych potrzeb i wymogów. Plusem systemu elfa jest możność zamiany montażu pojedynczych detali w dowolnej chwili lub rozszerzenia całego systemu. Dostęp do ułożonych rzeczy jest ułatwiony dzięki wysuwnym elementom, jak kosze czy wieszaki (np. na spodnie, krawaty).


Idealnym dopełnieniem systemu Classic jest elfa Decor. To luksusowa kolekcja towarów stworzonych z naturalnego drewna, dostępnych w kolorze brzozy, orzecha i bieli. Połączenie metalu oraz drewna dodaje wnętrzu szyku oraz stylu jednocześnie dając jak najwięcej wolności kompozycji. Półki, wysuwane kosze czy wieszaki można swobodnie łączyć, optymalnie dopasowując do swoich potrzeb tworząc tym samym unikatowe pomysły.
Systemy Elfa to nie tylko składowanie, to również stwarzanie nowatorskich przestrzeni. Elfa Utility Door and Wall Rack. Drzwi to idealne miejsce na organizowanie drobiazgów w koszykach, organizatorach, pudełkach i na wieszakach. To wszystko bez wykorzystania narzędzi i bez ingerencji w płaszczyznę drzwi.