Opublikowano

System Elfa Utility

Elfa Utility – pod wspomnianymi frazami kryje się wszechstronny układ oferujący niekończące się warianty rozmieszczania i porządkowania miejsca przy dowolnej kompozycji elementów.

JPEG0009b61c

W każdym punkcie – w kuchni, pokoju dziecięcym, gabinecie, garażu czy komórce, gdzie brak jest miejsca na składowanie rzeczy powszechnego użytku, Elfa Utility proponuje inteligentne i wszechstronne rozwiązania. System jest zaprojektowany, by wykreować inną przestrzeń w domu. Miejsce do kolekcjonowania najcenniejszych rzeczy, aby były dobrze poukładane. Elfa Utility to również grupowanie i składowanie przedmiotów codziennego użytku tak, by były blisko w dowolnej chwili, gdy są potrzebne.


Elfa utility to nowatorskie i wszechstronne składowe: kartoniki, haki, kosze i organizery, które są zgodne z systemem Elfa classic – szynami, półkami ażurowymi czy wspornikami. System może być wykorzystany w trzech wersjach mocowania, zaczynając od wersji wieszanej na ścianie za pomocą pionowych szyn, poprzez rodzaj wieszany, którego wyłącznym elementem mocowanym do ściany jest szyna pozioma, po odmianę stojącą freestanding.