Opublikowano

Mata grzewcza ELEKTRA MDPACK100 WiFi

Elektryczna mata grzewcza firmy Elektra w komplecie MDPACK100 WiFi to połączenie maty grzewczej MD100 z programatorem elektronicznym i zdanym sterowaniem oraz elementami montażowymi. Jest to propozycja dla tych, którzy oczekują opcji bezprzewodowej kontroli i regulacji układu grzejnego. Rozwiązanie sprawdzi się w sytuacji, kiedy wracamy do domu o różnych porach i pragniemy sobie bez względu na wskazania programatora tygodniowego zapewnić optymalną temperaturę. Komplet ten jest również najodpowiedniejszym pomysłem do grzania wnętrz w domach sezonowych, gdzie dzięki bezprzewodowemu sterowaniu możesz załączyć grzanie przed przybyciem.

Atuty:

-samoprzylepna siatka – uefektywnia montaż i zapobiega ruch przy nakładaniu kleju,

– 3,9mm grubości – jest możliwość umieścić ją w kleju wprost pod kafelkami bez unoszenia podłogi,

-moc 100 Watów na metr kwadratowy – proponowana do grzania głównego jak również do pracy okresowej w domach w/g wytycznych izolacji od 2017 roku i jako ogrzewanie dodatkowe zapewniające wrażenie letniej podłogi w pozostałych domach.

-dotykowy wyświetlacz z prostym menu to łatwość uruchomienia i obsługi,

-moduł WiFi – pozwala zdalnie sterować i jeszcze łatwiej ustawić programator tygodniowy – zdalne sterowanie można zrealizować przez dowolne łącze internetowe (także komórkowe).

Mata grzewcza Elektra MDPACK dostarczana jest w rolce o szerokości 0,5m, a jej klejony nośnik można docinać by dopasować do dowolnego układu posadzki. Dokładne wiadomości odnoszące się do układania maty i regulatora znajdziesz w instrukcji dostarczanej razem z kompletem.

Zakres kompletu:

-mata grzewcza Elektra z serii MD100 – jednostronnie zasilana.

-regulator z wyświetlaczem dotykowym ELEKTRA OWD5 WIFI z czujnikiem temperatury powietrza i programatorem tygodniowym – obciążalność 3600W (16A),

-sensor przewodowy temperatury podłoża,

-rury peszlowe łączące matę z regulatorem i puszka podtynkowa pod regulator.

Gwarancja producenta:

-mata grzewcza (wyprodukowano w Polsce): 20 lat,

-programator temperatury (produkowana w Danii): 2 lata.