Opublikowano

Mata grzewcza ELEKTRA MDPACK160 WiFi

Mata grzewcza elektryczna firmy Elektra w zestawie MDPACK160 WiFi to połączenie maty grzejnej MD160 z programatorem elektronicznym i bezprzewodowym obsługiwaniem i detalami montażowymi. Jest to propozycja dla użytkowników, którzy oczekują możliwości zdalnej kontroli i regulacji grzania. Pomysł zda egzamin w sytuacji, kiedy wracamy do mieszkania o zróżnicowanych porach i pragniemy sobie bez względu na ustawienia programatora 7 dniowego zagwarantować komfortową temperaturę. Zestaw ten jest również optymalnym wyborem do ogrzewania wnętrz domów sezonowych, w których dzięki zdalnemu programowaniu możemy włączyć instalację przed przyjazdem.

To co najważniejsze:

– samoprzylepna siatka – upraszcza rozkładanie oraz zapobiega przed przesuwaniem maty przy nakładaniu kleju,

– 3,9mm wysokości – położenia w warstwie kleju prosto pod kafelkami bez podnoszenia podłogi,

– moc grzewcza 160W/m2 – wysoka moc sprawia, że jest przeznaczona do grzania głównego, jak i do pracy okresowej zapewniając skuteczne nagrzewanie podłogi.

– sensoryczny ekran z prostym menu to łatwość włączania i eksploatacji,

– panel WiFi – pozwala bezprzewodowo obsługiwać i jeszcze łatwiej nastwić sterownik tygodniowy – zdalne sterowanie można przeprowadzić przez wybrane pasmo internetowe (także komórkowe).

Mata grzewcza sprzedawana jest w nawoju o szerokości 0,5m, a jej samoprzylepny podkład można ciąc w celu dopasowania do wybranego rozkładu posadzki. Szczegółowe wiadomości dotyczące montowania maty i programatora wystarczy odszukać w instrukcji dostarczanej wraz z zestawem.

Skład pakietu:

– mata grzewcza Elektra z typu MD160 – zasilanie po jednej stronie.

– czujnik z wyświetlaczem sensorycznym ELEKTRA OWD5 WIFI z sensorem temperatury powietrza i regulatorem tygodniowym – obciążalność 3600W (16A),

– kablowy czujnik temperatury posadzki,

– rury peszlowe łączące matę z regulatorem i puszka podtynkowa pod regulator.

Gwarancja producenta:

– mata grzewcza (wyprodukowana w Polsce): 20 lat,

– czujnik temperatury (wyprodukowany w Danii): 2 lata.