Opublikowano

System Elfa z koszami wysuwanymi

Jestem na etapie adaptowania przestrzeni do przechowywania. Ścisłe mówiąc to pragnę wszystko chować w koszach wysuwanych. Bowiem wiadomo, że bielizna i ciuchy składowane w ten sposób , dłużej są świeżutkie. A gdy wkładasz na siebie wyjętą z szafy koszulę, to jakobyś z pralni ją wyjął, taki zapach. Pomyślałem ,że niewielka garderoba w Olsztynie we własnym mieszkanku, stanie się faktem. Poczytałem gdzieś w internecie, że kosze szwedzkiego producenta systemu Elfa, można zamontować na trzy różne metody. Możesz na przykład zamontować go w normalnej szafie z z MDF.

naroznikowa

Wtedy organizujesz to przy użyciu specjalnych szyn, które przytwierdzasz do boków wnętrza. Odmienny sposób to składany stojak. Z takiego zmontujesz całą wieżę, budując jeden na drugim. I teraz jeszcze możesz go sobie swobodnie przemieszczać, bo skubaniec ma kółka – taka jazda. Może być jeszcze trzeci sposób. Te kosze instalujesz łącznie z ramą, którą fabrykant dostarcza razem z koszem. Ów sposób jest przeznaczony do powiększonych pakietów, które rozbudowujesz o dodatkowe produkty jak półki, drążki, wieszaki, haczyki. Mnie jednak zachęca magazynowanie ubrań w koszach, dlatego zdecydowałem się właśnie na nie. Zwłaszcza, że do wyboru masz kilka głębokości oraz dwie szerokości koszy, więc z pewnością coś z tego można dopasować do swoich oczekiwań. Wydarzyć się może czasem, że wbrew tak wielu dostępnych typów , ani jeden z nich nie spełnił naszych oczekiwań . Wówczas należy wykazać się sprytem i znajdzie się rozstrzygnięcie dla garderoby w Olsztynie, którą obecnie montuję w swoim mieszkaniu. Pomyślałem sobie, że podwieszę kosz bez ramy, ale na wsporniku i zrobiłem tak. Do wspornika, za pomocą niewielkich wkrętów, zamontowałem szynę uniwersalną, a na niej dopiero wybrany kosz. Rzecz jasna po jednej oraz drugiej stronie.

nietypowe zastosowanie

Efekt wręcz zadziwiający, bowiem przy nietypowym wykorzystaniu standardowych podzespołów oraz ich nietypowym dobraniu, kosz rewelacyjnie się trzyma oraz spełnia swoje zadania. Dziś teraz jest jak sobie wyobrażałem, maleńka garderoba z wielkimi widokami na jutro.http://www.tanie-ogrzewanie.pl/grzejniki-purmo-hygiene

https://youtu.be/BfQ2B7EzYDY