Opublikowano

DomoPlus – gniazdo wtykowe na plus czyli na płaską plus kątową wtyczkę

Komfort to fundament. Jest to niezwykle istotne tam, gdzie są nasi najbliżsi i dzieci, czyli w mieszkaniu. Jeszcze większego znaczenia nabiera przy zestawieniu dwóch elementów to jest elektryczności i wody. Właśnie gniazda wtykowe DomoPlus umożliwiają przyłączenie i działanie instalacji elektrycznej w okolicznościach narażenia na działanie wody.

gniazda elek

Dobrze spełniają swoją rolę w przydomowych ogrodach. W wypadku podpięcia działającej na prąd kosiarki, zraszarki, czy też zimą, gdy chcemy zadbać o oświetlenie naszej posesji. Nie potrzebujemy obawiać się o model wtyczki jaką mamy. Niezależnie czy podepniemy urządzenie z poziomą, czy też kątową wtyczką, gniazdo będzie można zamknąć i uzyskać całkowitą szczelność. Umożliwia to, niestety nie mała konstrukcja gniazda. Stosowna głębokość i ruchoma wkładka umożliwia owe rozwiązanie. Dodatkowy sprzęg żelowy zabezpiecza i uszczelnia podłączony przewód zasilający. Szczelność zestawu sprawdza się także w wypadku pracy w nietypowych warunkach jak pył, wilgoć, opady deszczu czy śnieg.
Gniazdka można zamontować na lub pod-tynkowo. W przypadku zastosowania dwóch gniazd natynkowych można zamontować je w małej kompaktowej puszcze.
Scame DomoPlus to idealne, bezpieczne i wielozadaniowe gniazdo do wykorzystania domowego w nietypowych warunkach.