Opublikowano

Podgrzewacz elektryczny Slim 40L360x690mm


Pojemnościowy elektryczny ogrzewacz c.w. Slim jest specjalnie skonstruowany do pomieszczeń o małej kubaturze. Dzięki niewielkiej średnicy – 360mm zabiera znacznie mniej obszaru niż tradycyjne bojlery. Znakomicie sprawdzi się jako źródło ciepłej wody w łazience i aneksie kuchennym. Przeznaczony jest do instalacji ponad źródłem pozyskania c.w.u.. Ogrzewacz elektryczny Kospel Slim 30L 360x520mm dysponuje mocą znamionową 2kW i podłączany jest do prądu 230V.


Na szczególną uwagę zasługuje konstrukcja zbiornika. Wyprodukowany jest z wysokogatunkowe stali i pokryty równą warstwą na całej powierzchni specjalną emalią o odpowiednio dopasowanej grubości. Warstwa izolacyjna wykonana jest z zagęszczonego poliuretanu. Gwarantuje to wysoką wytrzymałość zbiornika oraz niższe koszty eksploatacji w związku z obniżonymi stratami ciepła.


Podgrzewacz pojemnościowy Slim posiada opcję regulacji temperatury wody w zakresie 20-77 stopni C. Dodatkowo wyposażony jest w nastawę chroniącą przed zamarzaniem. Tryb AUTO pozwala na ustawienie czasu pracy oraz stopnia nagrzania wody zgodnie z oczekiwaniami za pośrednictwem tabletu i aplikacji producenta. Umożliwia to wysoce optymalne korzystanie z podgrzewacza.