Opublikowano

Reklamy świetlne Bydgoszcz

Jesień to okres gdy trzeba pomyśleć o świątecznej promocji placówek handlowych. Na koniec sierpnia ruszają prace przygotowawcze do nowej edycji Bydgoskich Iluminacji w ramach której bydgoska agencja reklamowa dokumentuje zgłoszone iluminacje sklepów i budynków na terenie miasta. W tym okresie grupa ism gromadzi materiał zdjęciowy do do filmu poklatkowego.

PC176497

Po kilku tygodniach przygotowań powstaje unikalny timelaps na który składa się kilkadziesiąt ujęć zrealizowanych po zmroku. Synergia architektury, oświetlenia i świątecznej atmosfery daje unikalny materiał w postaci ruchomych obrazów z najciekawszymi miejscami w naszym mieście. Dlaczego trzeba zainwestować w świąteczną dekorację ulicy lub placu? Dobrze zamontowana iluminacja to znakomita forma promocji przyciągająca w czasie spacerów zarówno Bydgoszczan jak i turystów. Świąteczna dekoracja to dobry pomysł nie tyko dla marketów ale także dla deweloperów.
Dzięki temu, pieniądze zainwestowane na oświetlenie dodatkowo procentują. Ponieważ Twoj budynek został ujęty w materiale filmowym i zgłoszony do współzawodnictwa, dzięki temu to miejsce mają możliwość ujrzeć także inne osoby.

Pomyśl jak ozdobić sklep Zadbaj o promocje swojego sklepu i już od września śledź stronę www agencji reklamowej w Bydgoszczy.