Opublikowano

Reflektory przenośne Hale

Reflektory mobilne jak sama nazwa wskazuje maja możliwość funkcjonować na określonych odległościach. Wyprodukowane są w wersjach z kablem podłączeniowym. Kabel podłączeniowy może mieć 5 lub 10 m. Funkcjonują także modele bez kabla, wówczas możemy je zaopatrzyć we właściwie długi, jak na nasze potrzeby, kabel podłączeniowy.

lampa przenośna

Lampy przenośne Hale zwane są również zakładowymi, ale mają szersze spektrum funkcjonowania. Mają możliwość być zakończone dowolną wtyczką, która jest stosowna do instalacji domowych, przemysłowych czy podłączanych do instalacji na 24V. Klosze reflektorów przenośnych mogą mieć elementarne zabezpieczenie, czyli IP20. W miejscach gdzie warunki są trudne, gdzie występuje duża wilgotność czy zapylenie, idealnie sprawują się abażury oraz wtyczki o stopniu szczelności IP 65. Reflektory mobilne i z abażurem zaopatrzone są w włącznik 0-1 umiejscowiony w rękojeści reflektora co ułatwia znacznie obsługiwanie się lampą.
Wraz z reflektorami powinno się zastosować żarówki o gwincie E27 i finalnej mocy 60W.
Lampy z możliwością przenoszenia Hale to wysoka jakość, estetyka wytworzenia i wytrzymałość wyrobu sygnowanego marką Scame.